Jesteś tutaj: Aktualności

Aktualności

Data dodania: 2017-01-10

Spotkali Kacpra, Melchiora i Baltazara

IV Orszak Trzech Króli zorganizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Przyłęk oraz miejscową parafię Wniebowzięcia NMP był połączony z V Naszym Przyłęckim Kolędowaniem przy żłóbku.

 

Data dodania: 2017-01-07
Data dodania: 2016-12-30

Serdecznie zachęcamy do udziału. Szczegóły w okolicznościowym plakacie.

Data dodania: 2016-12-23

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2017 roku życzymy pogody ducha, zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Sołtys z Radą Sołecką

Data dodania: 2016-12-20

Serdecznie zachęcam do udziału w tej bardzo ważnej sesji na której będzie uchwalany budżet gminy na 2017 rok. 

Data dodania: 2016-12-07

Powiatowa Mikołajkowa Niedziela Medyczna, którą zorganizowaliśmy po raz piąty a pierwszy raz we współpracy z Lokalną Grupą Działania „Trzy Doliny” pod przewodnictwem prezesa Leszka Kuziaka, stała się  ważnym  wydarzeniem w życiu Przyłęk oraz gmin Białe Błota i Nowa Wieś Wielka. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy, Starosta Powiatu Bydgoskiego oraz wójtowie gmin Białe Błota i Nowa Wieś Wielka. 

Data dodania: 2016-11-21

Już po raz V organizujemy Mikołajkową Niedzielę Medyczną. W tym roku do współpracy zaprosiliśmy Lokalną Grupę Działania "Trzy Doliny", a także pozyskaliśmy patronaty Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy, Gmin Białe Błota i Nowa Wieś Wielka. Czekaja na Państwa liczni specjaliści oraz wykwalifikowane pielęgniarki, którzy będą służyć pomocą i poradą medyczną. Dodatkowo można będzie oddać honorowo krew a także zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców szpiku dzięki Fundacji DKMS. Dla dzieci odbędzie się pokaz ratownictwa medycznego i pokazy strażackie. Usługi pielęgnacyjne i urody wykona Studio Odnowy Linea Małgorzaty Zuski. Można będzie również skorzystać z oferty lokalnych ekologicznych producentów żywności na mini kiermaszu. Serdecznie zapraszamy do udziału. Plakat do pobrania w jpg

 
Data dodania: 2016-11-04

w dniach 14 i 15 listopada w godz. 17.00 -  18.00 będę przyjmował podatki od nieruchomości IV RATA. Miejsce Szkoła Podstawowa w Przyłękach. 

Następna strona